czwartek, 20 listopada 2014

Co ostatnio zaprząta moją głowę i dlaczego jest to związane z "kardiologią"?Witajcie :)

Ach jak dawno mnie tu nie było. Zabiegana jestem i zakręcona. W 100% pochłonął mnie nowy projekt jakim jest sklep sercedownetrz.pl Zmieniam, koryguję, dodaję zdjęcia, wystawiam aukcję, dodaję nowy asortyment :) Pracy jest ogrom, ale też i bardzo dużo satysfakcji. Ogromnie mnie cieszy każdy zakup, bo cząstka mnie jedzie do Waszego domu :)
Każdą wolną chwilę spędzam na przeglądaniu nowych inspiracji i poszukuję pomysłów, aby Was czymś nowym zaskoczyć. Konsultuję się z mamą i babcią bo to one, dzięki swoim zdolnościom manualnym realizują projekty, które siedzą w mojej głowie. Oj nie jest ze mną łatwo ( wymyślam co chwilę i poprawiam), ale one też lubią tworzyć i są bardzo kreatywne więc dobrałyśmy się idealnie :)
Uwielbiam telefony typu: "Klaudia,a może zrobimy to i to, tak i tak. Jeszcze pomyślałam, że spodoba się taki pomysł" ;) Wymyślamy, kreujemy i poszukujemy z myślą o Was.

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jakie cudeńka trafiły do sprzedaży lub pojechały w świat i są dostępne na zamówienie:


Moje ulubione, ręcznie dziergane kosze. Praktyczne i dodatkowo zdobią wnętrze. Więcej mi nie potrzeba :) Zobaczcie do czego mogą być wykorzystane:W ofercie świątecznej pojawiły się także cudne białe świece w bawełnianych kubraczkach. Dostępne są 3 warianty kolorystyczne: ecru, beż i ciemno-szary/grafit : Hitem tych świąt na pewno są takie kubeczki w sweterkach. Pierwsza partia rozeszła się jak świeże bułeczki i dochodzą mnie sygnały, że świetnie się z nich pije czekoladę, herbatę i inne rozgrzewające napoje ;)

Jak jest kubek to i muszą być podkładki :) 
Sprzedawane są w kompletach po 6 szt w różnych wariantach kolorystycznych.
Nie musicie się obawiać jak je pobrudzicie, bo można je zwyczajnie prać w 30C ;)
Do naszego sklepu zawitały również piękne zawieszki w kształcie skrzydeł. Mogą być idealną ozdobą ściany, okna czy choinki.


Ogromna poducha 50 cm x 50cm to jedna z moich ulubionych prac.
Uwielbiam typografie, wstążki i wszechobecny motyw Paryża. 
Uwierzcie, na żywo wygląda jeszcze piękniej :)

Na do widzenia cudna anielica i mikołaj - lalki Tilda 
Mogą wisieć i siedzieć, a wykonane są z niezwykłą miłością i dbałością o detale.


To tylko garstka nowości, które zawitały do naszego sklepu sercedownetrz.pl 
Jeżeli macie ochotę i czas to zajrzyjcie i zobaczcie co jeszcze tworzymy. Zbliża się okres kupowania świątecznych prezentów i może pomysły od serca, które Wam prezentujemy znajdą miejsce pod Waszą choinką :)


Dobrej nocy
Klaudia