wtorek, 9 lipca 2013

Z cyklu "Moje M3": BALKON

Witajcie,

dzisiaj pokażę Wam gdzie ostatnio bardzo chętnie spędzam swój wolny czas ( o ile taki posiadam ;)). Tak naprawdę dopiero tego lata mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona z wystroju mojego balkonu. W tym roku zyskał on wiele ciekawych roślin, drewniane panele podłogowe i kilka ozdóbek. Dodam, że jestem bardzo zadowolona z zakupu paneli bo są: mrozoodporne (test przejdą w najbliższą zimę), nie widać brudu, a przede wszystkim bardzo szybko się je montuje (wielkie pokłony dla mojego męża, który w natłoku obowiązków znalazł na ich montaż czas) i tak naprawdę są dużo tańsze niż kafle. Ale kończę paplaninę :P sami zobaczcie zdjęcia, które wykonałam dla Was wczoraj popołudniem (i całe szczęście bo od rana pochmurnie:( ).

Strefa relaksu :)

Prezent od mamy - drewniane serducha. Idealnie wpasowały się w klimat balkonu, dekorując drewniane  donice:)

Karmnik wykonany przez mojego dziadka, nie tylko cieszy oko, ale i brzuchy ptaków, które u mnie mają ucztę przez cały rok :)

Moje winorośle, mam nadzieję, że w przyszłym roku pokryją większość płotku i powstanie ściana zieleni.
Osłonki nie są docelowe - w fazie przygotowań jest łubianka po truskawkach, którą przemalowuję na biało :)Kolejny prezent od mamy - butelki ( lampiony). Tworzą niesamowity klimat wieczorem.

Moje ukochane stokrotki afrykańskie. I mimo, że przeważa zieleń to i tak cieszą oko :)

Kącik dekoracyjny, gdzie swoje miejsce znalazły m.in. : anioły (pisałam o nich ostatnio)
oraz tarka nabyta przez mojego tatę na złomowisku za UWAGA 5zł! :)I jak Wam się podoba mój balkon? Mimo, że malutki uwielbiam go i cieszę się, że go mam ! :)


Pozdrawiam,
Klaudia

Facebook